SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
CS
Efektivní IT procurement

Řízení IT procurement v mezinárodním měřítku

Jak si můžete snadno udržet kontrolu nad svými IT prostředky a zefektivnit procesy procurement, abyste získali flexibilitu a kontrolu? Když nás máte na vaší straně, můžete.

Zvyšování efektivity prostřednictvím transparentnosti

Pokud vaše organizace spravuje rozsáhlé a různorodé IT prostředí na více místech a v různých zemích, můžete čelit několika výzvám, pokud jde o udržení kontroly nad technologickými prostředky.

Máte například jasný přehled o IT zařízeních ve vaší společnosti a o nákladech na ně v průběhu celého životního cyklu? Jsou vaše nákupní procesy příliš složité a chybí jim mezinárodní standardizace? Klíčem k tomu, abyste měli IT procurement pod kontrolou, je automatizace. Společnost CHG-MERIDIAN nabízí řešení vašich výzev se správou majetku.

Náš systém pro správu IT majetku tesma vám poskytne komplexní přehled o vašem mezinárodním IT prostředí na jedno kliknutí a zefektivní váš nákup IT pomocí digitalizovaných a automatizovaných procesů. Pokud vám to připadá jako něco, čeho byste chtěli dosáhnout, čtěte dále.

Bolesti v číslech

Zvyšování rozpočtů

56 %

Modernizace zastaralé IT infrastruktury je pro 56 % organizací hlavním důvodem pro navýšení rozpočtu na IT – Spiceworks Ziff Davis

Úskalí ručního sledování

$ 50000

Částka, kterou by ročně mohla vynaložit společnost s rozpočtem 2 miliony USD, která ke sledování majetku používá tabulky – Atlassian

Vývoj změn a složitost

90 %

společností souhlasí s tím, že rychle se měnící obchodní, regulační a technologické prostředí ztěžuje zlepšování vyspělosti ITAM – Deloitte (2021)

Prohlédněte si vše: Zvýšený přehled o prostředí IT

Získejte ucelený přehled o stávajících zařízeních a jejich nákladech a vylepšete tak proces procurement. Náš systém správy IT majetku tesma spojuje transparentnost s efektivitou. Poskytuje vám jasný přehled o zásobách zařízení a struktuře nákladů a zajišťuje, že jste vždy informováni.

Platforma tesma také zefektivňuje procesy pořizování IT prostřednictvím automatizace, od objednání nového zařízení až po údržbu, servis a správu zařízení po skončení jeho používání. Jde o centralizované, digitální a mezinárodní řešení výhradně od společnosti CHG-MERIDIAN.

Jaké výhody vám může přinést platforma tesma

SPOLEHLIVÝ ZÁKLAD PRO ROZHODOVÁNÍ

Smysluplné reporty díky jednoduché vizualizaci dat napříč celým portfoliem zařízení. Snadno získávejte data díky digitalizovaným a automatizovaným procesům schvalování, zavádění, incidentů a obnovy technologií.

DIGITALIZOVANÉ, STANDARDIZOVANÉ PROCESY OBJEDNÁVÁNÍ

Zjednodušte procurement technologií a ušetřete čas a manuální zdroje. Zlepšete zpracování objednávek a omezte potenciální zdroje chyb.

MEZINÁRODNĚ STANDARDIZOVANÉ PROCUREMENT

Pomáháme vám dodržovat přísné mezinárodní předpisy a zákony. Výsledek? Snížení složitosti a rizika na mezinárodní úrovni.

JASNÉ ROZDĚLENÍ A STRUKTURA NÁKLADŮ

Získejte komplexní přehled o fakturačních a smluvních podmínkách a spravujte alokaci nákladů v rámci celého podniku. Měření a řízení investic v jednotlivých nákladových střediscích, obchodních jednotkách, zemích nebo regionech.

Příběhy prokazující úspěch

Zjistěte, jak PANASONIC udržuje IT zařízení pod kontrolou pomocí systému tesma

Zjistěte více
„Společnost CHG-MERIDIAN nám poskytuje skutečně komplexní podporu v celém životním cyklu technologie, od poradenství a nákupu až po ukončení pronájmu a vymazání dat. To nám umožnilo znatelně zvýšit produktivitu a ziskovost. Tato spolupráce je pro nás vynikajícím a blízkým partnerstvím.“
ULF KÜTEMEYER, SENIOR MANAGER CONTRACTING & PROCUREMENT PISCEU
100% transparentnost pro podporu lepších obchodních rozhodnutí

tesma

Ať už jde o správu zařízení ve více pobočkách, sledování platebních toků, optimalizaci využití zařízení nebo přizpůsobení se novým požadavkům, naše platforma tesma obchodní a technická data hladce integruje. Získejte přehled v reálném čase a plnou transparentnost v celém životním cyklu zařízení, což umožňuje flexibilní správu, přesnou finanční kontrolu a zjednodušené vykazování. Platforma tesma snadno zefektivňuje každou fázi, od počátečního plánování a zavádění až po vyhledávání a mazání dat zařízení.
na platformu TESMA

Objevte další mise zákazníků

Výzvy našich zákazníků jsou vždy velmi individuální. Přesto můžeme identifikovat klíčové problémy, které jsme shrnuli do zastřešujících zákaznických misí. Možná v nich najdete své požadavky?

MAXIMALIZUJTE SVŮJ ROZPOČET NA IT A PLAŤTE JEN ZA TO, CO POTŘEBUJETE

Vyhněte se vázání kapitálu při investování do nejnovějších technologií a využijte předvídatelný tok plateb, který vám umožní lépe řídit rozpočet.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 

OPTIMALIZOVANÝ PROVOZ IT: UVOLNĚTE ČAS NA HLAVNÍ ÚKOLY

Tráví vaše klíčové IT zdroje čas úkoly s nízkou hodnotou a snaží se udržovat a spravovat stárnoucí IT prostředí?

PŘEČTĚTE SI VÍCE 

ZAČLENĚNÍ UDRŽITELNOSTI DO VAŠÍ STRATEGIE IT

V měnícím se světě jsou zásadními problémy změna klimatu, obavy o životní prostředí a nedostatek zdrojů. Je naší společnou odpovědností pracovat na udržitelnosti. Zjistěte, jak k tomu může přispět vaše IT strategie.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 

Kontaktujte nás

Chcete poradit osobně a bezplatně? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžete využít naše odborné znalosti.

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni vyslechnout vaše dotazy: Těšíme se na váš telefonát nebo e-mail.
Kontaktujte nás