SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
CS
Zákaznické mise: Technologie pro oblast zdravotní péče

Inteligentní využívání nejmodernějších zdravotnických technologií a IT nemocnic

Zajistěte svým zdravotnickým službám úspěšné místo oproti konkurenci pomocí moderních technologií a čelte tlaku na náklady chytrými úsporami.

Ať už se jedná o elektronickou dokumentaci pacientů, monitory pacientů nebo robotiku na operačním sále: digitalizace ve zdravotnictví čím dál dynamičtější. Kliniky zároveň čelí rostoucímu tlaku na náklady. Jak můžete splnit všechna tato očekávání a úspěšně se prosadit tváří v tvář tvrdé konkurenci? S modelem individuálního využití od společnosti CHG-MERIDIAN můžete dosáhnout obojího: financovat moderní technologie a zároveň ušetřit náklady.

Jako váš nezávislý technologický a finanční partner vás podpoříme při řešení vašich výzev. Nabízíme vám flexibilní financování podle spotřeby, bezproblémovou podporu a správu životního cyklu vašeho majetku s přidanou hodnotou od nákupu až po vrácení nebo opětovný prodej. Není pochyb o tom, že v tak citlivé oblasti, jako je zdravotnictví, dodržujeme nejvyšší standardy zabezpečení údajů.

Objevte s námi plný potenciál svých příležitostí – které z těchto cílů sledujete?

Přehled misí zákazníků v oblasti zdravotnických technologií

Přeměňte svůj technologický park z nákladové zátěže na hnací sílu efektivity

Chcete v nemocnici nebo na klinice dosáhnout úspory nákladů a optimalizace rozpočtu? Zjistěte, jak toho můžete dosáhnout díky pomoci společnosti CHG-MERIDIAN.

Zjistěte více
Uvolněte si rozpočet na nejmodernější zdravotnické technologie na své klinice

Umožněte větší investice do inovativních zdravotnických technologií, které zlepšují zdravotní služby.

Zjistěte více
„Ve společnosti CHG-MERIDIAN jsme našli partnera, který se specializuje na hledání nejlepších možných řešení financování pro každý požadavek. V našem případě se jedná o komplexní řešení financování projektu, které nás zbavuje břemene vyjednávání s dodavateli a zároveň poskytuje maximální transparentnost. Dává nám jistotu, kterou potřebujeme, abychom mohli investovat do budoucnosti našich zdravotnických technologií – ve prospěch našich pacientů.“
KERSTIN WINKELMANN, DEPARTMENT MANAGER OF GENERAL SERVICES AT THE UNIVERSITY HOSPITAL MAGDEBURG

Další služby

Další doplňky pro vaše individuální řešení
TESMA

TESMA | SNADNÝ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ TECHNOLOGIÍ

Díky našim odborným znalostem v oblasti životního cyklu technologií spravujeme všechny druhy zařízení, od chytrých telefonů a laptopů až po zdravotnickou techniku a vysokozdvižné vozíky. tesma je platforma, prostřednictvím které realizujeme naše obchodní koncepty na míru, čímž snižujeme vaše náklady a administrativní zátěž na minimum. V neposlední řadě zpříjemní vaši práci, protože procesy jsou vesměs jednoduché, pohodlné a bez papírů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 
Klimaticky neutrální leasing

Klimaticky neutrální díky programu carbonZER0

Udržitelnost se stala významným faktorem pro udržení konkurenceschopnosti na trhu. Díky programu carbonZER0 může být nyní fáze výroby, přepravy, používání a rovněž fáze ukončení životnosti vašich aktiv financovaných společností CHG-MERIDIAN klimaticky neutrální.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 
AUTOMATICKÉ VYMAZÁNÍ S VYSOKOU SPOLEHLIVOSTÍ PROCESU

eraSURE®: CERTIFIKOVANÉ VYMAZÁNÍ DAT

Naše technologická centra v Gross-Gerau a ve Skienu poskytují speciálně vyvinutá řešení pro automatizované vymazání dat, která nabízejí vysokou úroveň spolehlivosti procesu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 
TECHNOLOGICKÁ CENTRA

KOMPLEXNÍ ZKUŠENOSTI A TRANSPARENTNOST

Naše technologická centra v Německu a Norsku jsou již více než 20 let vaším partnerem v oblasti sběru aktiv, vymazání dat, renovace a remarketingu aktiv.


PŘEČTĚTE SI VÍCE 
technology2use

Vaše výzvy jsou pro nás nejvyšší prioritou

"Velmi pozorně vám nasloucháme. Na tomto základě vytvoříme váš individuální model využití technologií pro váš IT hardware, průmyslový park a zdravotnické vybavení.
Kombinujeme aktiva, financování a služby a vytváříme řešení na míru. Nezávisle na výrobcích a bankách. Digitální, globální, centralizované z jediného zdroje."

Kontaktujte nás

Chcete poradit osobně a bezplatně? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžete využít naše odborné znalosti.

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni vyslechnout vaše dotazy: Těšíme se na váš telefonát nebo e-mail.
Kontaktujte nás