SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
CS
ODVĚTVOVÉ TECHNOLOGIE

SPRAVUJEME ODVĚTVOVOU INFRASTRUKTURU. EFEKTIVNĚ. FLEXIBILNĚ. NA MEZINÁRODNÍ ÚROVNI.

Jsme mezinárodním technologickým a finančním partnerem, který poskytuje služby v oblasti pronájmu odvětvové infrastruktury. Poskytneme vám komplexní podporu – od nákupu a užívání až po remarketing. Naše obchodní koncepce na míru pokrývají všechny aspekty průmyslové infrastruktury – počínaje skladovými systémy přes výrobní zařízení a stroje až po manipulační vozidla, robotiku a automatizaci – a přispějí k snížení vašich celkových nákladů a zvýšení vaší flexibility. A to zcela nezávisle na výrobcích a bankách.

Správa vozového parku

Chcete snížit své náklady na manipulaci s materiálem? Optimalizovat své administrativní procesy? Mít lepší přehled o svých mezinárodních vozových parcích?

 

Zjistěte, jak na to
VÝROBA A STROJNÍ ZAŘÍZENÍ

Chcete dosahovat návratnosti investic od první vyrobené jednotky? Flexibilně přizpůsobit svou výrobu změnám na trhu?

Zjistěte, jak na to
VÝROBA A STROJNÍ ZAŘÍZENÍ

Chcete dosahovat návratnosti investic od první vyrobené jednotky? Flexibilně přizpůsobit svou výrobu změnám na trhu?

Zjistěte, jak na to

JAK PRO VÁS GENERUJEME PŘIDANOU HODNOTU?

Obchodní koncepce na míru

Vyvineme technologická řešení, která budou na míru přizpůsobená vašim potřebám. Výhodou je, že nejsme vázáni na specifické výrobce nebo banky. Budeme vám poskytovat podporu během celého životního cyklu produktu:

  • Prvním krokem je návrh koncepce, analýza potenciálu a proces nákupu. Kde jsou potenciální příležitosti k úsporám? Jak by mohla vypadat správná strategie výběru dodavatelů? Jak lze optimalizovat využití kapacity? Který model financování bude nejlépe splňovat vaše požadavky?
  • Můžete využívat výhod maximální flexibility při vaší každodenní obchodní činnosti. Například lze vaše leasingové splátky přizpůsobit kapacitě využívané ve výrobě. Případně můžete dočasně rozšířit svůj vozový park nebo dokonce přesunout vozidla z jednoho místa na jiné.
  • Na konci životního cyklu vám pomůžeme s efektivní výměnou technologií a poskytneme vám službu v oblasti remarketingu, která pro vás bude výhodná.

Nižší náklady

Naši odborníci využívají v rámci našeho holistického přístupu svých dlouholetých zkušeností v sektoru k analýze celkových nákladů a k identifikaci potenciálních úspor. Poskytneme vám podporu při rozhodování o investici na počátku projektu a pomůžeme vám optimalizovat využívání vašeho zařízení v každodenním provozu. Instalujeme nejnovější senzorové technologie, které nám umožňují nepřetržitě monitorovat a optimalizovat vysokozdvižné vozíky, výrobní nástroje a logistická zařízení bez ohledu na typ zařízení nebo výrobce. V závislosti na vybavení můžete dosáhnout až 50% úspor.

ZVÝŠENÁ FLEXIBILITA

Působíte na mezinárodní úrovni a chcete dosáhnout větší flexibility při správě svého vozového parku pro manipulaci s materiálem? Chcete změnit dobu trvání smlouvy na vaše logistické vybavení? Chcete přizpůsobit své leasingové splátky využívané výrobní kapacitě? Naše obchodní koncepce přizpůsobené na míru nabízejí řadu výhod, což umožňuje snížit zátěž pro vás jako uživatele a zvýšit flexibilitu využívání vašeho zařízení. Široké spektrum modelů pronájmu, možnost předčasného vrácení a flexibilní smlouvy umožňují přizpůsobit provozní náklady a využívání majetku a vozových parků vašim zakázkám.

VĚTŠÍ TRANSPARENTNOST

Do you have equipment from a range of vendors? Is it being used in more than one country? Then you will know how challenging it can be to efficiently manage logistics, production, and material handling fleets. We can support you with the expertise of our team and our technology and service management system, TESMA®, where all administrative and technical information is collected. This creates transparency in every phase of the technology lifecycle, makes it easier to see where action is required, and allows you to allocate costs to individual cost centers.

KONTAKTUJTE NÁS HNED TEĎ

Máte-li nějaké dotazy nebo máte zájem o podrobnější informace, naši odborníci vám rádi pomohou.

Lukas Uhliarik

Vice President Sales Czech Republic and Slovakia

  • CHG-MERIDIAN Czech Republic s.r.o.
  • Vyskočilova 1481/4 BB Centrum - Beta Building
  • CZ-140 00 Praha 4 – Michle
  • +420 272 102252