SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
CS
Zákaznické mise: Odvětvové technologie

Využívejte potenciálu průmyslových technologií

Snadno spravujte výrobní, skladová a logistická zařízení. Sledujte různé technologie ve všech zemích a mějte celkové náklady pod kontrolou.

Ať už se jedná o parky průmyslových vozíků, výrobní zařízení nebo pracovní oděvy: Správa technologického vybavení je velmi složitá a vyžaduje velké úsilí. Zejména ve společnostech, které působí na mezinárodní úrovni. Koordinace různých smluv, výrobců a produktů, hledání optimálních podmínek, udržování investic a provozních nákladů pod kontrolou – to vše vyžaduje spoustu detailní práce a komplexní znalosti oboru. V tomto případě vám můžeme ve společnosti CHG-MERIDIAN poskytnout účinnou podporu: model použití, který je individuálně přizpůsoben vašim požadavkům.

Jako váš mezinárodní technologický a finanční partner poskytujeme průmyslovou infrastrukturu, kterou potřebujete. Podporujeme vás od nákupu přes využití až po opětovný prodej. Analyzujeme vaše procesy a celkové náklady na vlastnictví. Na základě této analýzy vytvoříme model využití na míru, který sníží vaše celkové náklady a zvýší vaši flexibilitu. A to zcela nezávisle na výrobcích a bankách. A samozřejmě na mezinárodní úrovni.

Objevte s námi plný potenciál svých příležitostí.

Přehled zákaznických misí pro průmyslové technologie

Investujte a zároveň spravujte peněžní toky

Aby si vaše organizace udržela konkurenceschopnost, musí investovat do technologií, a vy chcete maximalizovat svůj rozpočet. Přečtěte si, jak vám přesně toho pomůžeme dosáhnout.

Zjistěte více
Efektivnější přeshraniční správa průmyslového parku.

Zjistěte, jak můžete spravovat složitý průmyslový park v mezinárodním měřítku.

Zjistěte více
„Vynikající péče o zákazníky, atraktivní podmínky a maximální flexibilita při strukturování pronájmu jsou to, co dělá ze společnosti CHG-MERIDIAN ideálního partnera pro naši investici zaměřenou na budoucnost.“
BARBARA MELICHAR, HEAD OF GROUP TREASURY, JAF AUSTRIA

Další služby

Další doplňky pro vaše individuální řešení
TESMA

TESMA | SNADNÝ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ TECHNOLOGIÍ

Díky našim odborným znalostem v oblasti životního cyklu technologií spravujeme všechny druhy zařízení, od chytrých telefonů a laptopů až po zdravotnickou techniku a vysokozdvižné vozíky. tesma je platforma, prostřednictvím které realizujeme naše obchodní koncepty na míru, čímž snižujeme vaše náklady a administrativní zátěž na minimum. V neposlední řadě zpříjemní vaši práci, protože procesy jsou vesměs jednoduché, pohodlné a bez papírů.

Read more 
Klimaticky neutrální leasing

Klimaticky neutrální díky programu carbonZER0

Udržitelnost se stala významným faktorem pro udržení konkurenceschopnosti na trhu. Díky programu carbonZER0 může být nyní fáze výroby, přepravy, používání a rovněž fáze ukončení životnosti vašich aktiv financovaných společností CHG-MERIDIAN klimaticky neutrální.

Read more 
End of Life Services

Remarketing

All the key information relating to returns and transportation can be found below.

Read more 
technology2use

Řešení vašich výzev je naší hlavní prioritou

Velmi pozorně vám nasloucháme. Na tomto základě vytvoříme váš individuální model využití technologií pro váš IT hardware, průmyslový park a zdravotnické vybavení.
Kombinujeme aktiva, financování a služby a vytváříme řešení na míru. Nezávisle na výrobcích a bankách. Digitální, globální, centralizované z jediného zdroje.

Kontaktujte nás

Chcete poradit osobně a bezplatně? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžete využít naše odborné znalosti.

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni vyslechnout vaše dotazy: Těšíme se na váš telefonát nebo e-mail.
Kontaktujte nás