SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
CS
Zákaznické mise: IT vybavení

Pracujte digitálně: Nejnovější IT zařízení – chytře a udržitelně financovaná

Digitalizace podporuje efektivitu a inovace a vaše IT vybavení je pro ni klíčové. Chcete-li si udržet náskok a plně využít potenciál své společnosti, musíte držet krok s novým vývojem.

Náš přístup je jednoduchý: používejte, nevlastněte. Udržíme vaše IT vybavení v aktuálním stavu a v souladu s vašimi obchodními cíli, což vám časem ušetří peníze. Díky našemu konceptu používání na míru nejen udržujeme vaši technologii v aktuálním stavu, ale snižujeme i celkové náklady na vlastnictví.

Jako váš technologický a finanční partner s vámi spolupracujeme na vývoji koncepce využití technologií na míru, nezávisle na výrobcích a bankách. Nabízíme technologické a obchodní znalosti od nákupu až po konečné použití pro maximální ekonomický úspěch a provozní efektivitu, která přispívá k vašim cílům udržitelnosti.

Odhalte s námi plný potenciál svých možností.

Prozkoumejte naše zákaznické mise pro IT

Naši zákazníci čelí jedinečným výzvám, z nichž každá vyžaduje individuální přístup. Díky hlubokému pochopení cílů našich zákazníků a výzev, kterým běžně čelí, jsme vytipovali klíčová témata, která jsou základem misí našich zákazníků. Prozkoumejte tyto mise a zjistěte, zda odpovídají vašim konkrétním potřebám.

Maximalizace rozpočtu při modernizaci IT

Vyhněte se vysokým počátečním nákladům, získejte větší likviditu a předvídatelné peněžní toky

Zjistěte více
Optimalizovaný provoz IT: Uvolněte čas na hlavní úkoly

Úleva pro oddělení IT při zachování aktuálních technologií

Zjistěte více
Mějte svá IT aktiva pod kontrolou přes mezinárodní hranice

Efektivní nákup a správa IT majetku v mezinárodním měřítku

Zjistěte více
Začlenění udržitelnosti do vaší strategie IT

Zajištění udržitelnějších IT, přijetí cirkulární výpočetní techniky a snižování vaší stopy CO2

Zjistěte více
„Společnost CHG-MERIDIAN je pro nás správnou volbou, protože nám může zaručit takovou míru flexibility, jakou žádný z ostatních konkurentů nebyl schopen nabídnout. Při výběru partnera jsme se tedy neřídili pouze finanční životaschopností, i když i ta byla důležitým faktorem, ale také obchodní transparentností.“
MARCO RUFFINONI, CIO PENNY ITALIA

Další služby

Prozkoumejte další možnosti individuálního řešení
TESMA

TESMA | SNADNÝ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ TECHNOLOGIÍ

Díky našim odborným znalostem v oblasti životního cyklu technologií spravujeme všechny druhy zařízení, od chytrých telefonů a laptopů až po zdravotnickou techniku a vysokozdvižné vozíky. tesma je platforma, prostřednictvím které realizujeme naše obchodní koncepty na míru, čímž snižujeme vaše náklady a administrativní zátěž na minimum. V neposlední řadě zpříjemní vaši práci, protože procesy jsou vesměs jednoduché, pohodlné a bez papírů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 
Klimaticky neutrální leasing

Klimaticky neutrální díky programu carbonZER0

Udržitelnost se stala významným faktorem pro udržení konkurenceschopnosti na trhu. Díky programu carbonZER0 může být nyní fáze výroby, přepravy, používání a rovněž fáze ukončení životnosti vašich aktiv financovaných společností CHG-MERIDIAN klimaticky neutrální.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 
AUTOMATICKÉ VYMAZÁNÍ S VYSOKOU SPOLEHLIVOSTÍ PROCESU

eraSURE®: CERTIFIKOVANÉ VYMAZÁNÍ DAT

Naše technologická centra v Gross-Gerau a ve Skienu poskytují speciálně vyvinutá řešení pro automatizované vymazání dat, která nabízejí vysokou úroveň spolehlivosti procesu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE 
TECHNOLOGICKÁ CENTRA

KOMPLEXNÍ ZKUŠENOSTI A TRANSPARENTNOST

Naše technologická centra v Německu a Norsku jsou již více než 20 let vaším partnerem v oblasti sběru aktiv, vymazání dat, renovace a remarketingu aktiv.


PŘEČTĚTE SI VÍCE 

Kontaktujte nás

Chcete poradit osobně a bezplatně? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžete využít naše odborné znalosti.

Kontaktujte nás

Jsme vždy připraveni vyslechnout vaše dotazy: Těšíme se na váš telefonát nebo e-mail.
Kontaktujte nás