SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
CS
Produkty a služby

UDRŽITELNÉ ŘÍZENÍ ŽIVOTNÍHO CYKLU PRO VAŠI SPOLEČNOST

Vývoj řešení v oblasti financování vašich aktiv je klíčový, nicméně je to jen jedna z mnoha dalších výhod, kterými může společnost CHG-MERIDIAN přispět. Ať už hledáte efektivní způsob, jak spravovat své portfolio, nebo chcete zdokonalit své metody nákupu, vyvinuli jsme řadu řešení, která vám pomohou realizovat celý životní cyklus technologie.

Vneste do své základní obchodní činnosti principy oběhového hospodářství

Pomůžeme vám přejít od tradičního lineárního přístupu „výroba-spotřeba-likvidace“ k modelu oběhového hospodářství „výroba-spotřeba-opětovné využití“. Nabízíme komplexní řešení pro celý životní cyklus. Od výběru správných zařízení až po snadné a bezpečné vrácení vašeho majetku zpět k nám. Máme více než 20 let zkušeností z našich technologických a servisních center, takže se můžete spolehnout, že vaše vrácená aktiva budou v těch nejlepších rukou. Nabízíme bezpečná řešení pro vymazání dat a certifikované, ekologicky šetrné procesy.

Celý proces je transparentní a díky našemu systému správy majetku TESMA budete mít vždy plnou kontrolu. Veškeré obchodní a technologické informace jsou dostupné v každé fázi, což usnadňuje pořizování nezbytných výkazů a plánování rozpočtu.

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

Komplexní, přizpůsobené obchodní koncepce vyžadují integrovaný pohled. Provedeme důkladnou analýzu vašeho projektu a poskytneme vám komplexní poradenství, přičemž vždy budeme mít na mysli budoucnost. Zajistíme, aby se váš projekt setkal s trvalým úspěchem. Testovací fáze vám umožní přesvědčit se o tom na vlastní kůži.

PRODUKTIVNÍ FÁZE

Efektivita vyžaduje logické využívání všech zdrojů. Budeme vám poskytovat podporu po celou dobu trvání leasingové smlouvy – jako jediný, expertní poskytovatel služeb. Určená kontaktní osoba vám poskytne podrobné poradenství ohledně veškerých technických a obchodních záležitostí.

FÁZE UKONČENÍ LEASINGU

Proces sofistikovaného ukončení leasingu přináší celou řadu výhod. Naše služby sahají od sběru aktiv až po certifikované vymazání dat. Náš profesionální remarketing a likvidaci provádíme v souladu se zásadami ekologického IT.

Řízení životního cyklu technologie

Technology lifecycle illustration