Choose your region

or choose our
SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
AUTOMATIZOVANÉ POSTUPY MAZÁNÍ DAT S VYSOKOU PROCESNÍ BEZPEČNOSTÍ

eraSURE®: CERTIFIKOVANÉ MAZÁNÍ DAT

Naše technologická centra v městech Groß-Gerau a Skien Vám nabízejí speciálně vyvinutá automatizované postupy mazání dat. Vyznačují se vysokou procesní bezpečností.

eraSURE®

Certifikované mazání dat z IT zařízení

NAŠE CERTIFIKOVANÉ PROCESY ERASURE®

PŘI NORMÁLNÍM POŽADAVKU NA OCHRANU: ERASURE®

Proces v technologickém centru Groß-Gerau je certifikován podle norem ISO 27001 a ISO 9001:2015 a v souladu se základními bezpečnostními zásadami BSI dle modulu B1.15. V norském Skienu se proces eraSURE® realizuje v souladu s předpisem NSM a na základě certifikace ISO 9001 a ISO 14001.

NAŠE CERTIFIKOVANÉ PROCESY ERASURE®

Jasná podpora při rozhodování o otázkách bezpečnosti dat

Požadovaná úroveň ochrany je rozhodujícím kritériem pro volbu postupu mazání. Jedná se pouze o obecná data? Jsou na vašich úložištích data velmi citlivá, která je nutné uchovávat v tajnosti? Potřebují u vás přísně tajné bezpečnostní údaje obzvlášť vysokou úroveň zabezpečení? Stručně řečeno: vymazat nebo zničit?

Ať už se jedná o SSD, hybridní a flash paměti v noteboocích, tabletech, chytrých telefonech nebo dokonce v tiskárnách, kopírkách a multifunkčních zařízeních, CHG-MERIDIAN poskytuje precizní a ekonomický koncept mazání dat. Je na míru přizpůsobený vašim zařízením, vašim datovým poměrům a požadavkům na zabezpečení, včetně zohlednění co nejvyšší možné zbytkové hodnoty zařízení.
 

Při vysokém požadavku na ochranu: eraSURE®+

Pro mimořádně citlivá data s vysokými požadavky na ochranu doporučujeme eraSURE®+. Zde začíná proces již bezpečným vyzvednutím přístrojů. Rollback zahrnuje zapečetěnou přepravu s monitorováním pomocí GPS a chráněnou přepravu IT hardwaru s využitím nádob chráněných proti nárazu a nákladních vozů se vzduchovým odpružením. 

Rozhodnutí pro volbu mazacího postupu se zcela řídí vašimi individuálními bezpečnostními potřebami.

S řešením eraSURE® nabízí CHG-MERIDIAN certifikovaný postup mazání dat: automatizovaný, zabezpečený proti revizi, v souladu s předpisy, individuální, významně snižující pracovní náročnost a současně hospodárný díky nižším celkovým nákladům.

KONTAKTUJTE NÁS!

Čím dříve začnete pomýšlet na možnosti mazání dat, tím dříve můžete zvýšit úroveň svého zabezpečení a snížit své náklady. Promluvte si s námi o možnostech, které vám řešení eraSURE® nabízí.

Lukas Uhliarik

Regional Manager Sales Czech Republic and Slovakia

  • CHG-MERIDIAN Czech Republic s.r.o.
  • Vyskočilova 1481/4 BB Centrum - Beta Building
  • CZ-140 00 Praha 4 – Michle
  • +420 272 102252

Downloads

  • chg_flyer_eraSure_cze.pdf

    pdf, 1 MB
  • chg_flyer_eraSure_RZ_(cze).pdf

    pdf, 1 MB

ZJISTIT VÍCE!

Objevte další řešení a služby, které poskytujeme.
SYSTÉM ŘÍZENÍ TECHNOLOGIE A SLUŽBY

TESMA®: PERFEKTNÍ SPOJENÍ DVOU SVĚTŮ

Naším hlavním cílem je snížit pracovní zatížení a podporovat Vás a Vaši společnost v každé fázi životního cyklu technologie. A to je založeno na softwaru TESMA®, který spojuje komerční a technické informace v plně integrovaném přístupu.

Číst dál 
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

POSKYTOVÁNÍ EFEKTIVITY V CELÉM ŽIVOTNÍM CYKLU TECHNOLOGIE

Oddělení IT se často setkávají s měnícími se požadavky a novým zařízením ve stále kratších intervalech. Díky tomu je řízení IT portfolia složitější a časově náročnější.

Číst dál 
TŘI SLOVA, JEDEN SLIB

EFFICIENT TECHNOLOGY MANAGEMENT®

Ať už jste velká společnost, malý nebo střední podnik nebo veřejný klient, chcete-li efektivně spravovat technologie, CHG-MERIDIAN je pro Vás to pravé. Více než 11 000 zákazníků nám důvěřuje a bere nás za slovo, když říkáme, že můžeme efektivně spravovat jejich investice do technologií.

Číst dál