Choose your region

or choose our
SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC
TECHNOLOGICKÉ A SERVISNÍ CENTRUM

ZKUŠENOSTI A TRANSPARENTNOST PŘES CELOU PLOCHU

S více než 15letými zkušenostmi v technologickém a servisním centru a více než 500.000 aktiv zpracovaných ročně jsme ideálním partnerem pro sběr, vymazání dat, refurbishment a remarketing..

PROCES AUTOMATICKÉHO VÝMAZU PRO ZABEZPEČENÍ ÚDAJŮ END-TO-END

Zabezpečení dat vyžaduje holistické řešení, nikoli izolované - a to se odráží v poradenském přístupu společnosti CHG-MERIDIAN. V naší mysli bezpečnost dat začíná výběrem zařízení a klasifikací bezpečnostních úrovní. Ale největší výzva je právě na konci životního cyklu, pokud jde o úplné a trvalé vymazání dat o starých IT zařízeních.

Naše střediska technologií a služeb v Gross-Gerau a Skien poskytují perfektní řešení pro širokou škálu typů zařízení, od počítačů až po mobilní zařízení.

Důkladnost procesu vymazání nebo zničení dat závisí na vašich individuálních bezpečnostních požadavcích. Nabízíme dvě výmazová řešení, která zajišťují vysokou spolehlivost procesu: eraSURE® a eraSURE® +.

Pouze certifikované smazání může poskytnout klidný pocit potřebný při prodeji IT vybavení na sekundárním trhu.

FASCINUJÍCÍ NÁHLED DO NAŠÍCH TECHNOLOGICKÝCH A SERVISNÍCH CENTER

ZÍSKAT DOJEM

Na našich dvou technologických a servisních střediscích v Německu a v Norsku odstraňujeme data, recyklujeme zařízení nebo je připravíme pro sekundární trh. Podívejte se na naše fotky a videa, abyste získali dojem z našich technických znalostí a našich transparentních procesů.

V německém Gross-Gerau naši odborníci vylepšují proces obnovy IT zařízení již více než 15 let..
Společnost CHG-MERIDIAN má také další technologické a servisní středisko ve Skienu, Norsko, pro druhý život vašeho použitého IT zařízení.

                       

NEBO PŘÍJ'DTE A NAVŠTIVTE NÁS

Jste vítáni, abyste si uvědomili, jak žijeme a dýcháme transparentnost v našich technologických a servisních střediscích v Gross-Gerau a ve Skienu. Během prohlídky s průvodcem můžete podrobně sledovat naše procesy a zjistit, jak důkladně čistíme a renovujeme vaše použité IT vybavení.

TRANSPARENTNÍ PROCES PŘI UKONČENÍ ŽIVOTNÍHO CYKLU

SLEDOVÁNÍ ZAŘÍZENÍ S TESMA®

Který počítač je v současné době rekonstruován? Kolik tiskáren je třeba vyřadit? Byly chytré telefony plně refurbishovány a  připraveny k prodeji na sekundárním trhu? Náš systém řízení technologií a služeb, TESMA®, vám pomůže odpovědět na tyto otázky. Modul ukončení životního cyklu TESMA® umožňuje bezproblémové sledování aktiv, takže můžete sledovat, co se děje s vyřazenou technologií, kterou jste nám svěřili. Všechny kroky procesu a sériová čísla jsou dokumentovány pro váš interní audit.

ECO-FRIENDLY REFURBISHMENT PRO NÍZKÉ POPLATKY

V našich technologických a servisních střediscích se používané zařízení podrobuje udržitelné vizuálnímu a technickému refurbishmentu v souladu se zásadami ekologického IT. Důkladně analyzujeme technologii a odstraňujeme vše, co může identifikovat předchozího vlastníka, a tím zachovat zbytkovou hodnotu. Jedná se o ideální způsob, jak připravit zařízení pro remarketing, což vám přináší vítané dodatečné výnosy. A dobře využíváme naši různorodou mezinárodní síť certifikovaných partnerů a velkoobchodníků pro sekundární trh. Podporujeme je flexibilními možnostmi sběru, speciálním obalem na ochranu před poškozením, kontrolou shody s kupujícím, atraktivními balíčky vybavení, cenovými kalkulacemi a doporučením pro nejlepší prodejní trhy. Zařízení, které nelze remarkovat, je likvidováno profesionálně a šetrně k životnímu prostředí v souladu s normami WEEE.

Z vlastního majetku lze

98 %

znovu využít prostřednictvím refurbishmentu

Z našich vlastních i třetích stran lze aktivovat

96 %

z obnovitelných zdrojů

Z naší elektrické energie potřebujeme

50 %

našeho systému solární energie

VAŠE POUŽITÉ VYBAVENÍ JE V NEJLEPŠÍCH RUKÁCH

Je vždy lepší být v bezpečí než litovat. Můžete se spolehnout na náš certifikovaný proces vymazávání dat a naši technickou dokonalost.

                

MÁME BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Máme zavedené odborné znalosti v oblasti profesionálního testování a refurbishmentu všech IT zařízení bez ohledu na výrobce. Náš odborný přístup zahrnuje elektronickou detekci hardwaru a softwaru s cílem minimalizovat chyby a neustále zlepšujeme naše certifikované procesy vymazávání a obnovy dat.

Vyměna zařízení za

500000

ročně

Vymazané zařízení za

110000

ročně pro zákazníky s vysokými požadavky na zabezpečení dat

Zkušenosti z

15

let provozování naší vlastní technologie a servisních center

NEZATĚŽUJTE SE ZBYTEČNĚ

Postaráme se o vše na konci životního cyklu informačních technologií a můžete se místo toho soustředit na své hlavní podnikání. Společnost CHG-MERIDIAN nabízí službu one-stop od sběru až po remarketing a můžete po celou dobu počítat s kompetentními radami. Například doporučujeme, zda a jak lze optimalizovat vymazání dat pomocí nejnovějších technologií. Je-li to potřeba, naše bezproblémová, rychlá a efektivní výměna zařízení snižuje prostoje.

PŘEHLED NÁŠÍCH SLUŽEB

Remarketing

Staráme se o refurbishment Vašich IT prostředků a jsme specialisti na remarketing, což znamená, že po důkladném refurbishmentu můžeme remarkovat starší hardware.

Rollout a rollback

Pomůžeme Vám s dodáním nového hardwaru a nabídneme Vám individuální distribuci soft-waru. Podporujeme Vás po celou dobu procesového řetězu tak, aby bylo vše ve správný čas na správném místě. Na konci životního cyklu IT naši odborníci zajistí odinstalování starých prostředků a zajistí sběr, refurbishment a remarketing.

Certifikované vymazání dat

Chcete-li chránit Vaše data před třetími stranami, nabízíme řešení výmazu dat pro různé druhy nosičů dat. Naše certifikované mazání dat je individuálně přizpůsobeno Vašim požadavkům na ochranu a datové kategorie. Můžete si vybrat mezi procesem eraSURE® a eraSURE® +.

Refurbishment

Chcete-li maximalizovat hodnotu svých starých prostředků, budou opticky a technicky rekonstruovány, analyzovány a testovány. Všechny identifikátory předchozího vlastníka bu-dou odstraněny a všechny chybějící komponenty budou přidány předtím, než položka bude přebalena.

PRODEJ POUŽITÉHO IT ZAŘÍZENÍ

PŘIDANÁ HODNOTA DÍKY BEZKONKURENČNÍ TECHNICKÉ ODBORNOSTI

Máme zavedené odborné znalosti v oblasti profesionálního testování a refurbishmentu všech IT zařízení bez ohledu na výrobce nebo individuální požadavky . Dokumentujeme to v popisu konfigurace a stavu, a flexibilní možnosti sběru a ochranné obaly zajišťují, že během přepravy nedojde k poškození aktiv. Také vytváříme balíčky se zařízením, které se rychle a snadno prodává, vypočítáváme spravedlivé ceny a doporučujeme nejlepší trhy.

ZAJIŠTĚNÍ VÝHODNÉHO REMARKETINGU 

 • Nejlepší možný technický a optický refurbishment
 • Mezinárodní přítomnost zajišťuje krátké vzdálenosti k prodejním trhům
 • Flexibilní možnosti sběru (nákladní / přepravní kontejner / mezinárodní)
 • Ochranné obaly
 • Důkladné kontroly shody s kupujícím
 • Automatické procesy refurbishmentu, které minimalizují míru defektů

               

Registrační požadavky

V NĚMECKU

Společnosti s ručením omezeným:

 • Výpis z obchodního rejstříku

Kopie dokladů totožnosti autorizovaného zástupce společnosti, např. generálního ředitele nebo osoby s obchodním oprávněním (Prokurista)

Partnerství:

 • Obchodní registrace
 • Kopie dokladů totožnosti majitele podniku

MIMO NĚMECKO (WORLDWIDE)

 • Oficiální licence k obchodování
 • Kopie dokladů totožnosti autorizovaného zástupce společnosti, např. generálního ředitele nebo osoby s obchodním oprávněním
 • Dokumentace platné registrace DPH

 

 

 

Naše technologická a servisní střediska zajišťují komplexní zabezpečení dat a průhlednost ve všech postupech, užitečný návrat IT zařízení do hodnotového cyklu a remarketing použitých aktiv.

KONTAKTUJTE NÁS!

Citlivé firemní údaje již nepředstavují bolesti hlavy. Naše certifikovaná výmazová řešení vám poskytnou jistotu, že vaše data jsou v bezpečných rukách, dokud nejsou zcela vymazána. Kontaktujte nás a diskutujte o vašich požadavcích.

Lukas Uhliarik

Regional Manager Sales Czech Republic and Slovakia

 • CHG-MERIDIAN Czech Republic s.r.o.
 • Vyskočilova 1481/4 BB Centrum - Beta Building
 • CZ-140 00 Praha 4 – Michle
 • +420 272 102252

Downloads

 • eraSURE® Flyer - English

  pdf, 3 MB
 • Sales Conditions

  pdf, 132 KB
 • Notification of Complaint EN

  pdf, 48 KB

ZJISTĚTE VÍCE

Objevte další řešení a služby, které poskytujeme.
TECHNOLOGIE A SERVISNÍ MANAGEMENT SYSTEM

TESMA®: PERFEKTNÍ SPOJENÍ DVOU SVĚTŮ

Naším ústředním cílem je, abychom snížili pracovní zátěž a podporovali vás a vaši společnost v každé fázi životního cyklu technologie. A to je založeno na softwaru TESMA®, který sdružuje komerční a technické infor-mace v plně integrovaném přístupu.

Číst dál 
TŘI SLOVA, JEDEN SLIB

EFFICIENT TECHNOLOGY MANAGEMENT®

Ať už jste velkou společností, malým nebo středním podnikem nebo klientem ve veřejném sektoru, pokud chcete spravovat technologie CHG-MERIDIAN je pro vás to pravé. Více než 11 000 zákazníků nám důvěřuje a bere nás za slovo, když říkáme, že můžeme efektivně řídit jejich investice do technologií.

Číst dál 
PŘÍBĚHY EXCELENCE

Velký úspěch

Rozšířený počet projektů, jeden společný jmenovatel: zkušenosti a služby pomáhají našim zákazníkům být úspěšní. Problémy, kterým čelí klienti veřejného sektoru, velké společnosti a malé a střední podniky, jsou stejně rozmanité jako naše balíčky služeb na míru.

Číst dál