Choose your region

Eastern Europe
Northern Europe
Australia / New Zealand
or choose our
SEARCH
REGION: CZECH REPUBLIC

AUTOMATICKÝ VÝMAZ S VYSOKOU SPOLEHLIVOSTÍ PROCESU

ERASURE®: CERTIFIKOVANÝ DATOVÝ VÝMAZ

Naše střediska technologií a služeb v Gross-Gerau a Skien poskytují speciálně vyvinutá řešení pro automati-zované vymazání dat, která nabízejí vysokou úroveň spolehlivosti procesů.

ERASURE® od firmy CHG-MERIDIAN

NAŠE CERTIFIKOVANÉ PROCESY ERASURE®

PRO NORMÁLNÍ BEZPEČNOSTNÍ POŽADAVKY VYBERTE ERASURE®

Doporučujeme ERASURE® pro jednoduché a kontrolované vymazání dat ze serverů.

Proces v technologickém centru v Gross-Gerau je certifikován DEKRA a je kompatibilní s DoD. V Skien v Norsku byla ERASURE® certifikována podle norem ISO 9001 a ISO 14001 a NSM.

 

 

 

PODPORUJEME VÁS PŘI PROVÁDĚNÍ ROZHODNUTÍ O ZABEZPEČENÍ ÚDAJŮ

Volba procesu vymazávání je určena požadovaným stupněm ochrany. Zabýváme se obecnými údaji? Obsahují vaše úložná média vysoce citlivé a tajné data? Vyžadují vaše vysoce tajné data zvláště vysokou úroveň ochrany? Stručně: vymazat nebo zničit?

Ať už jde o SSD, hybridní nebo flash paměť v laptopech, tabletách, chytrých telefonech a dalších mobilních zařízeních, nabízí CHG-MERIDIAN přesné a cenově výhodné řešení vymazání. Vyrobeno na míru pro vaše zařízení, data a bezpečnostní požadavky a s cílem dosáhnout co nejvyšší možné zbytkové hodnoty vašich aktiv.

 

 

 

 

 

 

PRO VYSOKÉ BEZPEČNOSTNÍ POŽADAVKY VYBERTE ERASURE® +

Proces výmazu dat, který je certifikován společností TÜV a je kompatibilní s BSI eraSURE® + v našem technologickém centru v Gross-Gerau začíná sbírkou zařízení. Rollback obsahuje bezpečnou přepravu v utěsněných kontejnerech odolných proti nárazům s GPS sledováním a nákladními vozidly s pneumatickým odpružením. Vymazání dat v zabezpečené oblasti s biometricky řízeným přístupem je dalším prvkem systému eraSURE® +.

Výběr postupu mazání je založen výhradně na vašich vlastních bezpečnostních požadavcích.

  

 

 

 

 

CHG-MERIDIAN certifikované procesy mazání dat eraSURE® a eraSURE® + nabízejí řešení na míru, které je plně automatizované a vyhovuje příslušným normám. Také pomáhají snižovat vaše pracovní zatížení, poskytují audit trail a jsou ekonomické díky nízkým celkovým nákladům.

KONTAKTUJTE NÁS NYNÍ!

Čím dříve zvážíte vymazání dat, tím dříve můžete zvýšit zabezpečení dat a snížit náklady. Promluvte si s námi o nabízených příležitostech eraSURE®.

Lukas Uhliarik

Regional Manager Sales Czech Republic and Slovakia

  • CHG-MERIDIAN Czech Republic s.r.o.
  • Vyskočilova 1481/4 BB Centrum - Beta Building
  • CZ-140 00 Praha 4 – Michle
  • +420 272 102252

Downloads

  • eraSURE® Flyer - English

    pdf, 1 MB
  • 1060114_IT_Avhending_RZ.pdf

    pdf, 1 MB

ZJISTIT VÍCE!

Objevte další řešení a služby, které poskytujeme.
SYSTÉM ŘÍZENÍ TECHNOLOGIE A SLUŽBY

TESMA®: PERFECTNÍ SPOJENÍ DVOU SVĚTŮ

Naším hlavním cílem je snížit pracovní zatížení a podporovat Vás a Vaši společnost v každé fázi životního cyklu technologie. A to je založeno na softwaru TESMA®, který spojuje komerční a technické informace v plně in-tegrovaném přístupu.

Číst dál 
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

POSKYTOVÁNÍ EFEKTIVITY V CELÉM ŽIVOTNÍM CYKLU TECHNOLOGIE

Oddělení IT se často setkávají s měnícími se požadavky a novým zařízením ve stále kratších intervalech. Díky tomu je řízení IT portfolia složitější a časově náročnější.

Číst dál 
TŘI SLOVÁ, JEDEN SLIB

EFFICIENT TECHNOLOGY MANAGEMENT®

Ať už jste velká společnost, malý nebo střední podnik nebo veřejný klient, chcete-li efektivně spravovat tech-nologie, CHG-MERIDIAN je pro Vás to pravé. Více než 11 000 zákazníků nám důvěřuje a bere nás za naše slovo, když říkáme, že můžeme efektivně spravovat jejich investice do technologií.

Číst dál